- PHILIPS

Цена
€45 33 / 88 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Viva Collection HD2637 - Toaster - 2 slice - 2 Slots - black
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Extra wide slot
Thanks to the self-centering racks, regardless if it's thin slices or thicker hand cut slices, always hold and lock each slice perfectly centered for evenly browned toast. - 7 adjustable browning levels
Adjust the heat level to your preference and get your toast the way you want it. - High lift to safely take out
The feature allows you to lift smaller pieces of bread safely. - Built-in bun rack
Built-in bun rack to warm pastries, rolls or buns easily. - Reheat, defrost in one go
Reheat and defrost functions to toast frozen toast/bread in one go. - Extra auto-off protection
Extra auto-off protection protects the product against short circuit.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Slices Qty | 2 |
| Toasters | |
| Toaster Slot Type | Extra wide |
| Slots Qty | 2 |
| Browning Levels Qty | 7 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Cool Touch Exterior | Yes |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Cancel Option | Yes |
| Miscellaneous | |
| Material | Plastic, metal |
| Colour | Black |
| Included Accessories | Bun warmer |
| Power | |
| Voltage | 240 V / 50/60 Hz |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Cord Length | 0.85 m |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 17.2 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 20.1 cm |
| Weight | 1.49 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 20 cm |
| Depth (Shipping) | 33.4 cm |
| Height (Shipping) | 22.1 cm |
| Weight (Shipping) | 1.95 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Toaster |
| Marketing Description | Wider slots size together with the self-centering racks, regardless thin slices or thick hand cut slices, always hold and lock each slice perfectly centered for even browning result. |
| Slices Qty | 2 |
| Product Features |
|
| Slots Qty | 2 |
| Browning Levels Qty | 7 |
| Slide Out Crumb Tray | Yes |
| Cool Touch Exterior | Yes |
| Cancel Option | Yes |
| Material | Plastic, metal |
| Colour | Black |
| Included Accessories | Bun warmer |
| Voltage | 240 V / 50/60 Hz |
| Auto Shut Off | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Width (Shipping) | 20 cm |
| Depth (Shipping) | 33.4 cm |
| Height (Shipping) | 22.1 cm |
| Warranty | 2 years |
| Toaster Slot Type | Extra wide |
| Width | 17.2 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 20.1 cm |
| Weight | 1.49 kg |
| Weight (Shipping) | 1.95 kg |
| Cord Length | 0.85 m |
| Тегло | 1.95кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 0.8 L |
| Мощност (W) | 830 W |
| Брой програми (count) | 7 |
| Готвене под налягане | Не |
| Материал на вътрешната купа | Неръждаема стомана |
| Отложен старт | Не |
| Функция за поддържане на топлина | Не |
| Дисплей | Няма |
| Air Fryer функция | Не |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 1.95кг |
Philips Тостер Viva Collection Регулируемо препичане, Автоматично изключване
Насладете се на перфектно препечени филийки всяка сутрин с тостера Philips Viva Collection. Регулируемото препичане ви позволява да изберете желаната степен на изпичане, а автоматичното изключване и бутонът за отмяна гарантират безопасност и удобство.
Ключови Предимства
- Регулируемо препичане — 7 нива на препичане от светло до тъмно, точно както го харесвате.
- Автоматично изключване и отмяна — Тостерът се изключва автоматично след готовност, а бутонът за отмяна спира препичането по всяко време.
- Функция Lift & Look — Проверете препичането без прекъсване на цикъла; филийката се спуска обратно автоматично.
- Повишено повдигане — Повдига по-малки изделия като мъфини или гевреци по-високо за лесно изваждане.
- Функция за претопляне — Затоплете студени филийки без допълнително препичане.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 830 W |
| Брой слотове | 2 |
| Нива на препичане | 7 |
| Автоматично изключване | Да |
| Бутон за отмяна | Да |
| Функция за претопляне | Да |
| Функция за размразяване | Да |
| Lift & Look | Да |
| Повишено повдигане | Да |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- Philips Тостер Viva Collection HD2637/90
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






